Regeneracja opakowań przemysłowych

 
 

Słowo o firmie
i jej działalności

DCR Sp. z o.o jest przedsiębiorstwem proekologicznym, zajmującym się regeneracją opakowań przemysłowych (kontenery 1000 l, bębny stalowe) po różnych substancjach zarówno tych kwalifikowanych jako niebezpieczne jak i bezpiecznych dla środowiska naturalnego.

Rocznie w Polsce obraca milionami opakowań wykonanych ze stali i z tworzyw sztucznych. Opakowania te wykorzystywane są głównie w przemyśle petrochemicznym, chemicznym, budowlanym, spożywczym, medycznym i powiązanymi z nimi gałęziami.(beczki, kanistry i paletopojemniki IBC)

Proekologiczna działalność naszej firmy jest rozwijana w dwóch kierunkach:

  • recykling opakowań przemysłowych - beczki stalowe, plastikowe i paletopojemniki IBC
  • zbieranie i segregowane pozostałości substancji kwalifikowanych jako niebezpieczne.

W trosce o środowisko i maksymalizację wykorzystania materiału, beczki i paletopojemniki mogą wielokrotnie przechodzić proces regeneracji. Polska jako członek Unii Euopejskiej jest zobowiązana do wypełniania unijnych dyrektyw dotyczących recyklingu. Zgodnie z nimi nie jest dopuszczalne ponowne używanie tych opakowań bez ich profesjonalnej regeneracji. Podobnie jest z likwidacją zużytych czy też zniszczonych opakowań tego typu. Zwykłe ich wyrzucanie jest zabronione, istnieje natomiast obowiązek ich utylizacji.

DRUM–CLEAN–RECYCLING Spółka z o.o. z udziałem kapitału zagranicznego zakupiła i uruchomiła modułowe, zautomatyzowane linie technologiczne do regeneracji beczek i pojemników IBC.
Zastosowana technologia regeneracji zapewnia uzyskanie produktów o najwyższej jakości, spełniających normy i wymagań ADR.
Po regeneracji opakowania zachowują znak UN.

Jesteśmy zainteresowani współpracą z każdą firmą, która ma w obrocie beczki oraz pojemniki IBC.

 

 
 

© DCR .:. Opakowania przemysłowe - Paletopojemniki, Kontenery IBC, Zbiorniki 1000l, Zbiorniki DPPL

fake hublot cheap replica breitling replica patek philippe